Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Specjalista ds. kadr i płac-Koordynator.

Zadania na tym stanowisku to m.in.:

  • współpraca z pracownikami zagranicznych oddziałów firmy
  • bieżące wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy w obszarze przepisów dotyczących Prawa Pracy, ZUS, PIT i PFRON
  • kalkulacja wynagrodzeń
  • przygotowywanie lub opiniowanie dokumentacji kadrowej
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy, przygotowywanie kalkulacji nadgodzin
  • określanie uprawnień pracowniczych
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie z ZUS
  • udział w tworzeniu i wdrażanie procedur obsługi klientów

Oczekiwania:

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych
  • dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem anglojęzycznym
  • znajomości Excela na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę kariery
  • liczne szkolenia
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • możliwość nauki języka angielskiego

Kontakt

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa
Email: biuro@ursa-praca.pl
Email: u.bogdanska@ursa-praca.pl
Tel. 604 614 238

O Nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli ponad 10 lat.