Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka w dziale księgowym.

Zadania na tym stanowisku to m.in.:

wsparcie zespołu księgowych przygotowywanie deklaracji podatkowych

uczestniczenie w spotkaniach z klientem

Oczekiwania:

znajomości przepisów podatkowych dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem anglojęzycznym

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w biurze rachunkowym mile widziane)

znajomość programu SAP (mile widziana)

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

stabilne zatrudnienie

możliwość rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę kariery

liczne szkolenia

pakiet medyczny

pakiet sportowy

możliwość nauki języka angielskiego

Kontakt

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa
Email: biuro@ursa-praca.pl
Email: u.bogdanska@ursa-praca.pl
Tel. 604 614 238

O Nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli ponad 10 lat.