Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant ds. podatku VAT i CIT

Zadania na tym stanowisku to m.in.:

  • nadzór na prawidłowością rozliczeń VAT/CIT
  • koordynowanie prac nad sporządzeniem rejestrów i deklaracji VAT/CIT
  • przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomości przepisów podatkowych
  • dobra, praktyczna znajomości języka angielskiego
  • umożliwiającej komunikację z klientem anglojęzycznym
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę kariery
  • liczne szkolenia
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • możliwość nauki języka angielskiego

Kontakt

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa
Email: biuro@ursa-praca.pl
Email: u.bogdanska@ursa-praca.pl
Tel. 604 614 238

O Nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli ponad 10 lat.