Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa.

Zadania na tym stanowisku to m.in.:

  • obsługa pełnej księgowości spółek z kapitałem zagranicznym
  • sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień księgowych zgodnie ze standardami polskimi i międzynarowodymi współpraca z audytorami
  • branie udziału w spotkaniach z klientami
  • obsługa firm z branży nieruchomości

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej kontakt z klientem anglojęzycznym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę kariery
  • liczne szkolenia
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • możliwość nauki języka angielskiego

Kontakt

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa
Email: biuro@ursa-praca.pl
Email: u.bogdanska@ursa-praca.pl
Tel. 604 614 238

O Nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli ponad 10 lat.