Informacje kontaktowe
Adres

ul. Ogrodowa 31/35

00-893 Warszawa

biuro@ursa-praca.pl

u.bogdanska@ursa-praca.pl

Telefon

604 614 238

Menu strony

Szczegóły oferty

  • Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

    New Ursa Sp. z o.o. biuro URSA

    Rekrutacja pracowników na terenie Polski, UE oraz na kontrakty zagraniczne

    Lokalizacje:Branże:Forma zatrudnienia:
    • woj. ślaskie
  • Obsluga Klienta
  • Umowa o pracę - peły etat

Opis stanowiska

Renomowana firma zajmująca się importem warzyw i owoców poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży.

Oferowane warunki

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie
* możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Mile widziane

Wymagania

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* doświadczenie w obsłudze klienta i pozyskiwaniu nowych klientów
* dobra znajomość języka angielskiego

Kontakt

O nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od niemal 10 lat.