Informacje kontaktowe
Adres

ul. Ogrodowa 31/35

00-893 Warszawa

biuro@ursa-praca.pl

u.bogdanska@ursa-praca.pl

Telefon

604 614 238

Menu strony

Szczegóły oferty

  • Samodzielna Księgowa

    New Ursa Sp. z o.o. biuro URSA

    Rekrutacja pracowników na terenie Polski, UE oraz na kontrakty zagraniczne

    Lokalizacje:Branże:Forma zatrudnienia:
    • woj. wielkopolskie
  • Rachunkowosc - Ksiegowosc
  • Umowa o pracę - peły etat

Opis stanowiska

Renomowana firma doradcza poszukuje osoby na stanowisko Samodzielna księgowa.

Oferowane warunki

* atrakcyjne wynagrodzenie
* system premiowy
* jasną ścieżkę kariery

Mile widziane

Wymagania

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu KPiR
* znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości
* znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem
* znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Kontakt

O nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od niemal 10 lat.