Menu
Facebook
Informacje kontaktowe
Adres

ul. Ogrodowa 31/35

00-893 Warszawa

Email

biuro@ursa-praca.pl

u.bogdanska@ursa-praca.pl

Telefon

604 614 238

Menu strony

Warunki

Warunki współpracy

Proponujemy współpracę opartą na zasadzie success fee – nie ponoszą Państwo kosztów do momentu zatrudnienia lub nawiązania współpracy w innej formie z proponowanym przez nas kandydatem.

Przed rozpoczęciem projektu przygotowujemy ofertę szczegółową , jasno określającą warunki współpracy: złożenia projektu, koszty, okres próbny, okres gwarancji i inne szczególne warunki, jeśli występują.

Oferta obejmuje:

  • określenie opisu stanowiska i profilu kandydat (jeśli jeszcze nie zostały przygotowane)
  • wyszukanie i selekcję kandydatów, weryfikację przebiegu kariery zawodowej, podanych referencji, uprawnień, certyfikatów itp.
  • przedstawienie informacji na temat motywacji do zmiany pracy
  • określenie oczekiwanych warunków zatrudnienia będących podstawą do negocjacji warunków podjęcia współpracy, możliwego terminu zatrudnienia

Warunki współpracy:

  • rozliczenie na zasadzie success fee – ponoszą Państwo koszt dopiero po zatrudnieniu naszego kandydata
  • koszt usługi to wartość 10% rocznego wynagrodzenia brutto jeśli zlecenie jest realizowane na wyłączność lub 15% rocznego wynagrodzenia brutto jeśli równolegle prowadzona jest rekrutacja przez inne podmioty lub zleceniodawcę wartość ta jest powiększona o stawkę 23% VAT

Jeśli powyższe warunki nie spełniają Państwa oczekiwań prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na negocjacje.

Kontakt

O nas

Uważamy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są długoletnie relacje z naszymi Klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od niemal 10 lat.